Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Albanian Textile Company
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51406001A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Prodhim dhe pėrpunim i veshjeve tė te gjitha llojeve, kėpucė, aksesorė mode, artikuj sportiv etj me lėndė tė parė tė vetėn ose tė palėve tė treta, shitblerja e tyre, tregti me shumicė dhe pakicė; Krijimi i lavanderive industriale, hekurosje, pastrim dhe larje, pastrim kimik, i produkteve fasone; Prodhim dhe pėrpunim i lėkurės dhe materialeve te ēdo lloji tė gatshme ose gjysmė tė gatshme (fason), konfeksione; Pėrfaqėsimi i shoqėrive tregtare nė fushėn e modės, konsulencė nė kėtė fushė, pėrfshirė organizimin e eventeve. Pjesėmarrje nė investimet industriale dhe tregtare, si dhe nė aktivitete tė ndryshme financiare, tregtare e industriale; Blerja, shitja, marrja/dhėnia me qira e pasurive tė paluajtshme; Marrja dhe/ose dhėnia e huave si dhe vendosja e hipotekave, pengjeve, barrave siguruese pėr tė siguruar huatė e Shoqėrisė ose palėve tė treta; Marketingu dhe shpėrndarja e prodhimeve tė saj. Pjesėmarrja nė shoqėri ekzistuese ose qė do tė krijohen nė tė ardhmen, me qėllim krijimin e subjekteve ligjore, me qėllime tė njėjta apo tė ngjashme. Ne pėrgjithėsi te gjitha aktivitetet industriale, tregtare, financiare, civile, te luajtshme ose te paluajtshme, qe mund te lidhen direkt ose indirekt me objektin e shoqėrisė ose me objekt te ngjashėm ose te pėrafėrt. Pėrfaqėsimin e shoqėrive te ndryshme, shqiptare dhe tė huaja, qe kane objekt te njėjtė apo te pėrafėrt me atė te kėsaj shoqėrie.
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Robert Hamitaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Albanian Textile Company
Albanian Textile Company
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!