Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Playground Albania
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51406002H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i sherbimit ne fushen e perkujdesit komunitar per femije te moshave te ndryshme per nxitjen e zhvillimit te tyre sipas metodave FasTracKids® si dhe cdo metode tjeter te lejuar nga legjislacioni shqiptar ne fuqi. Me qellim kryerjen e aktiviteteve te mesiperme, Shoqeria mund te ushtroje veprimtarine e saj ne Shqiperi dhe jashte saj e te kryeje fdo aktivitet tjeter te lidhur, ndihmes, te ngjashem, plotesues apo te dobishem per permbushjen e objektit te saj. Per permbushjen e objektit te saj, Shoqeria mund te: zoteroje direkt ose indirekt pjesemarrje ne shoqeri dhe/ose sipermarrje te tjera, shqiptare apo te huaja, qe kryejne aktivitete te njejta, te ngjashme apo te lidhura me aktivitetin e saj ose qe mund te ndihmojne ne realizimin e objektit te Shoqerise; kryeje cdo aktivitet e transaksion tregtar, ne lidhje me pasuri te luajtshme e te paluajtshme; jape dorezani, hipoteka, garanci reale dhe/ose personale; themeloje dege, zyra perfaqesimi dhe ne pergjithesi te kryeje cdo aktivitet tjeter qe nuk eshte i ndaluar nga ligji. Te kryeje cdo lloj tjeter aktiviteti te lejuar nga legjislacioni shqiptar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Luli Makashi 100
Sektori ekonomik: arsim (kopesht-shkolle-universitet)
Administratorė: Luli Makashi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Playground Albania
Playground Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!