Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ZPDPUBLICITY Publicity
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51406004A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Agjensi publicitare, marketing, blerje nė media, planifikim buxheti mediatik, konsulencė nė fushėn mediatike, organizim dhe drejtim tė aktiviteteve promocionale dhe reklamuese, organizim dhe financim/sponsorizim i eventeve tė ndryshme. Nė pėrputje me legjislacionin shqipėtar, nė mėnyrė qė tė arrihet qėllimi i sipėrpėrmendu, shoqėria mund: - Tė kryej cdo aktivitet publikimi tregtar, financiar , dhėnie - marrje me qira, tė vendosė pengje dhe barrė hipotekore; aktivitete keto tė konsideruara si tė dobishme apo tė nevojshme pėr tė arritur qėllimin e shoqėrisė dheqė nuk tejkalojnė nė masė aktivitetet kryesore, tė sipėrcituara. - Tė kryej aktivitete publikimi dhe reklamimi. Shoqėria kryen cdo lloj aktiviteti qė bėn pjesė nė objektin e saj qė lidhen me tė dhe qė e mbėshtet atė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Petrit Saraili 100
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Aferdita Perolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ZPDPUBLICITY Publicity
ZPDPUBLICITY Publicity
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!