Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
AMANTIA CAFFE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51406007B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria ka per objekt kryerjen e cdo veprimtarie te lejuar nga ligji dhe/ose pjesmarjen ne cdo veprim apo aktivitet te ligjshem qe mund te kryeje nje shoqeri me pergjegjesi te kufizuar,e krijuar ne baze te legjislacionit Shqiptar. Me konkretisht po pa kufizuar ne to .shoqeria ka per objekt: Tregtim shumice dhe pakice ,impor-export, I artikujve ushqimore industrial elektroshtepiake,bujqesore dhe blektorale te cfardo lloji makineri e pajisje vegla pune pjese kembimi si dhe tregtimi dhe shumice e pakice I tyre sherbime te ndryshme veprimtari prodhuse etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klodian Rroshi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Klodian Rroshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AMANTIA CAFFE
AMANTIA CAFFE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!