Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
STAR CONF
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51406012O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e tregtise, importit dhe eksportit ne shumice dhe pakice, ne Shqiperi dhe jashte Shqiperise te te gjitha llojeve te produkteve. Ne fushen e turizmit. Ne fushen e ndertirrtit. Perpunim tekstilesh, prodhim dhe fason.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sandro Viti 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Sandro Viti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
STAR CONF
STAR CONF
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!