Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
EVO INVESTMENT GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51406018Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari prodhuese ne te gjitha degėt e industrisė se lehte, ushqimore e te rende. Tregti, import-eksport te ēdo lloji malli apo prodhimi dhe shitjen e tyre me shumice dhe pakice brenda ose jashtė Shqipėrisė. Veprimtari prodhuese e ujit te ambalazhuar me gaz dhe pa gaz. Veprimtari te ndryshme transport tokėsor, detar e ajror te mallrave e te udhėtareve. Veprimtari ne fushėn e ndėrtimit, projektime komplekse, konsulence dhe ushtrim i aktivitetit dhe realizimi i ndėrtimit te banesave civile, publike, social-kulturore,industriale, sistemime e tarracime terrenesh, prodhime materialesh ndėrtimi, ndėrtime civile e ekonomike, ndėrtime rrugėsh dhe veshje me asfalto beton te tyre si dhe sistemim sheshesh. Ndėrtim veprash arti, ndėrtim ujesjellesash e kanalizime, rikonstruksion godinash dhe veshje fasadash. Projektim, ndėrtim e shfrytėzim i linjave teknologjike pėr prodhim te produkteve industriale e ushqimore, te materialeve inerte, betoneve, asfaltobetoneve etj. Dizenjime dhe arredime te brendshme, interjor per objekte te ndryshme. Tregtimi me shumice e pakice i tyre, eksporti i prodhimeve te realizuara nga kėto linja. Import – eksport me shumice e pakice te mallrave te ndryshme, industriale, materiale e lende ndėrtimi, pllaka, pajisje hidrosanitare, pajisje elektronike e elektroshtepiake, pjese kėmbimi makinash, mobilie, mjete kancelarie etj. Krijimin apo edhe pėrfaqėsimin e shoqėrive ne fushėn e turizmit, bareve, restoranteve, hoteleve, moteleve apo shėrbimeve te tjera te kėtij lloji. Konsulence tregtare e marketingu ne fushėn e industrisė, tregtisė, investimeve dhe te programeve pėr zhvillim. Aktivitete ne fushėn e reklamimit, reklamimi outdoor nė ēdo zonė tė vendit pėrpunimit te disenjove grafike etj. •Teknologji e informacionit. Produkte, shėrbime dhe zgjidhje pėr Biznese dhe Personale. •Menaxhim i IT - Menaxhim i shėrbimeve tė IT. Planifikim dhe integrim e suport i zgjidhjeve teknike nė njė mjedis tė nivelit tė lartė tė IT ku pėrfshihen projektimi, suporti dhe integrimi i platformave, sistemeve operative, storage, rrjetit dhe komponentėve opsionalė pėr tė zgjidhur nevojat e biznesit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Amarildo Kuka 50
Aleksander Kuka 20
Soni Guri 30
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Amarildo Kuka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EVO INVESTMENT GROUP
EVO INVESTMENT GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!