Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
OSBIADI COMPANY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51406021N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukes
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import Export mallrash dhe materiale te ndryshme (ushqimore dhe industriale). Tregtim te karburanteve dhe lubrifikanteve. Transport mallrash dhe materialesh, brenda dhe jashte vendit. Veprimtari te agjensive te udhetimit brenda dhe jashte vendit. Prodhime lende te para ne fushen e ndertimit. Ndertime civile, rruge, ujsjellesa, kanalizime, ndertim te veprave hidrike, punime dhe rikonstruksione te veprave te artit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bilbil Leka 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Gabriela Bajraktari, Bilbil Leka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
OSBIADI COMPANY
OSBIADI COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!