Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
KCK Conservation System Albania
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51406023G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregtia e pasurive te luajteshme dhe te paluajteshme, konsulence ne fushen e energjise, prodhim.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Urban Investment Group 35
King Cheung Lai 65
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Abdulah Tajari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KCK Conservation System Albania
KCK Conservation System Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!