Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Urban Garden
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51406024O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Blerja dhe shitja e pasurive te paluajteshme, zhvillimi i ketyre pasurive dhe investimi ne sektorin e ndertimit, ne fushen e turizmit dhe ate tregtare ne teresi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Urban Investment Group 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Abdulah Tajari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Urban Garden
Urban Garden
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!