Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
FUTURA MED
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51406040T-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 6
Fusha e veprimtarisė: Sherbime ne fushėn e mjeksise dhe shendetit; Sherbime ne specialitete te ndryshme mjeksore, vizita, konsulta, kontrolle mjeksore, ekzaminime, Grafi, Skanime etj; Ngritja dhe menaxhimi i klinikave private, laboratorėve klinik biokimik etj; Tregtim tė barnave, medikamenteve dhe aparaturave mjekėsore, asistencė teknike; Import eksport tė ēdo produkti farmaceutik, mjekėsor, sanitar pėrfshirė dhe pajisje mjekėsore; Pjesėmarrje nė investimet industriale dhe tregtare, si dhe nė aktivitete tė ndryshme financiare, tregtare e industriale; Blerja, shitja, marrja/dhėnia me qira e pasurive tė paluajtshme; Marrja dhe/ose dhėnia e huave si dhe vendosja e hipotekave, pengjeve, barrave siguruese pėr tė siguruar huatė e Shoqėrisė ose palėve tė treta; Marketingu dhe shpėrndarja e prodhimeve tė saj dhe shėrbime ndaj tė tretėve; Pjesėmarrja nė shoqėri ekzistuese ose qė do tė krijohen nė tė ardhmen, me qėllim krijimin e subjekteve ligjore, me qėllime tė njėjta apo tė ngjashme; Pjesėmarrja nė gara ose tendera/prokurime publike ose private, qė lidhen me ofrimin e shėrbimeve dhe tė gjitha aktiviteteve tė tjera tė parashikuara nė objektin e kėsaj shoqėrie. Ne pėrgjithėsi te gjitha aktivitetet industriale, tregtare, financiare, civile, te luajtshme ose te paluajtshme, qe mund te lidhen direkt ose indirekt me objektin e shoqėrisė ose me objekt te ngjashėm ose te pėrafėrt; Pėrfaqėsimin e shoqėrive te ndryshme, shqiptare dhe tė huaja, qe kane objekt te njėjtė apo te pėrafėrt me atė te kėsaj shoqėrie.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Florian Lushaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FUTURA MED
FUTURA MED
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!