Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
KST ADVERTISING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51406504H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Dizenjimin, projektimin, prodhimin, punimin, montimin dhe tregtimin me shumice e pakice te te gjithe games se materialeve dhe pajisjeve reklamuese si dhe te te gjithe artikujve promocionale.Importimin dhe eksportin e te gjitha lendeve, materialeve dhe pajisjeve te nevojshme per produktet e mesiperme.Sherbime dhe aktivitete ne fushata publiciteti, reklamash, marketingu ne te gjitha format dhe ne lidhje me te gjitha fushat.Ēdo veprimtari tjeter ligjore qe ka lidhje me objektet e mesiperme te veprimtarise.Shoqeria mund te zhvilloje gjithashtu ēdo aktivitet tjeter plotesues e ndihmes qe rezulton i dobishem dhe/ose i nevojshem per permbushjen e objektit kryesore, duke perfshire importin-eksportin dhe tregtimin e produkteve dhe kryerjen e sherbimeve te tjera.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Musa Kastrati 80
Dervish Dina 20
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Musa Kastrati
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KST ADVERTISING
KST ADVERTISING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!