Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
MASE ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51409002A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shumice dhe pakice si : tregtim te artikujve te ndryshem industriale, ushqimore, bujqesore e blegtorale, fruta-perime, kafe, pije te te gjitha llojeve, dhe cdo mteriale e produktei tjeter ne sherbim te ketij aktiviteti. Transport mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit. Hapja, menaxhim dhe shfrytezim te cdo lloji dhe madhesie baresh, restorantesh, fast food etj. Ne fushen e brandimit, publicitetit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mirela Zeqja 50
Juljan Zeqja 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Mirela Zeqja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MASE ALBANIA
MASE ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!