Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
CAN & GIAN
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51409003H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Bar-Restorant,piceri, Import- eksport te artikujve ushqimore, pijeve alkolike dhe joalkolike, peshk, kafshe, mish( te gjalle dhe te therur),Fruta te thata dhe cdo lloj artikulli ushqimor. Detersive civil dhe industrial. Blerje dhe shtje te motorrave, automjete te reja dhe te perdorura.Pjese nderrimi te reja dhe te perdorura per automjete.Autolavazh, mbushje te pijeve alkolike dhe joalkolike. Shitje me pakice e shumice te materialeve elektrike dhe te ndertimit. Katering. Shitje- blerje te pjeseve speciale dhe jospeciale te ndryshme per spitale dhe klinika. Shitje- blerje pajisje elektroshtepiake dhe industriale per Bare dhe Restorante. Oficine mekanike dhe elektronike dhe llamarinist per makina. Shitje- blerje te mobiljeve dhe veshmbathjeve te reja dhe te perdorura, pelhure dhe lekura
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Angelo Cancello 50
Alfredo Giannotta 50
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Angelo Cancello
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CAN & GIAN
CAN & GIAN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!