Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
REBIRTH
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51409010N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - Eksport , me shumice dhe pakice , makineri te reja ose te perdorura te cdo lloji per perdorim vetiak ose per te trete , si edhe mundesia per ti dhene me qira . Import Eksport pije , ushqime, si edhe cdo artikull tjeter. Blerje dhe zhvillim te patentave industriale. Blerje dhe administrim te shoqerive dhe aktiviteteve te cdo tipi, duke perfshire edhe fushat tregetare, turistike, dhe bujqesore . Investime ne pasuri te pa luajteshme , industriale, turistike, bujqesore, ambientale dhe sherbimesh. Prodhim dhe tregetim te prodhimeve bujqesore te cdo tipi. Prodhim tregetim dhe instalim te impianteve teknologjike speciale, termike, igjenike, elektrike, telefonike, radio telefonike, televizive, si edhe ashensore pneumatike. Aktivitet trasporti te cdo lloji, rrugore , hekurudhor, ajrore dhe ujore . Sherbime sanitare, shkollore kulturale dhe muzeale . Ndertim vepra : ndertime te reja, restaurime, dhe rindertim te cdo lloj tipi. Instalime impiantesh per prodhim energjie te cdo lloji. Mbledhjen e mbeturinave urbane dhe riciklim . Ushtrim aktiviteti bujqesor dhe blegtoral. Blerje dhe administrim te shoqerve ose aktiviteteve si Hotele, Restorante, bare etj. Ndertim veprash publike dhe infrastrukture rrugore se bashku me sinjalistiken , aeroporte dhe hekurudha. Dhenie huaje dhe garanci te cdo lloji edhe ne favor te te treteve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mariano Cascio 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Mariano Cascio
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
REBIRTH
REBIRTH
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!