Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BLUENA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51409011V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 140,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, shperndarje dhe shitje me pakice e veshjeve te te gjitha llojeve ( sportive, casual, elegante, etj ); aksesore veshjesh, kepuce, kozmetike, syze, ora, canta, cadra, bizhuteri dhe stoli; veshje intimo, rroba banjo, rrobdishane si dhe cdo artikull tjeter veshjesh, aksesoresh sportive te cdo lloji dhe natyre, per meshkuj dhe femra.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alexandra Alberta Madia 50
Nicole Coronella 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Alexandra Alberta Madia
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BLUENA
BLUENA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!