Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Studio Ligjore Daddario & Partners
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51409012G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Ne dhenin e ndihmes dhe ekspertizes juridike ndaj klienteve publike ose private, vendas ose te huaj, fizik ose juridik. Perfaqesimin e tyre ligjor ne cdo procedure administrative, gjyqesore, kushtetuese, juridiksionale te huaj, ne varesi te prokures se leshuar nga klienti. Mbrojtjen e interesave vetjake, pasurore dhe ligjore ndaj klienteve ne cdo konflikt ose mosmarreveshje juridike brenda dhe jashte vendit me organet administrative dhe gjyqesore, si dhe me persona fizik ose juridik vendas dhe te huaj. Marrjen e ekskluzivitetit ekonomik, financiar ose juridik nga persona fizik ose juridik, vendas apo te huaj per perfaqesimin e tyre vetjak, pasuror, ekonomik dhe/ose ligjor.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Emanuele Daddario 35
Ervin Karamuēo 35
Arjan Prodani 30
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Emanuele Daddario
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Studio Ligjore Daddario & Partners
Studio Ligjore Daddario & Partners
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!