Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
GESTEMA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51409019Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Aktivitete tė ndėrmjetėsimit nė tregtinė me shumicė, tregtia me shumicė, tregtia me shumicė dhe pakicė, transporti dhe magazinimi, dhėnia me qira, aktivitete profesionale dhe puna kėrkimore e shkencore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gerhart Mile 50
Matteo Massari 45
Stefano Massari 5
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Gerhart Mile
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GESTEMA
GESTEMA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!