Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
XHOEL - 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51409024G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime ne fushen e ndertimit, import-eksport te gjithe mallrave, tregti te materialeve te ndertimit, Ndertim te objekteve te karakterit civil dhe industrial te te gjitha llojeve si dhe sherbime per mirembajtjen e tyre. Import-eksport, tregtim me pakice dhe shumice, prodhim, transport e tregtim te materialeve te ndertimit e mallrave te ndryshem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ermal Shoshari 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Ermal Shoshari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
XHOEL - 2015
XHOEL - 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!