Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
VENERE KLA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51410004U-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import eksport dhe treqtim me shumice dhe me pakice, te veshjeve dhe mallrave te ndryshme industriale. Mirembajtje dhe sherbim suporti per impjante solare. Sherbime te pergjithshme per mirembajtien dhe suportin e ndertesave.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klaudja Veseli 30
Anita Musaraj 70
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Klaudja Veseli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VENERE KLA
VENERE KLA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!