Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
Wa.L.D.CORPORATE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51410008G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 150,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Konsulence per kompani tregetare, istituzione, persona fizik; ne menyre me specifike do te kryeje, konsulenze tekniko shkencore, konsulenze mbi formimin manaxherial, konsulenze informatike, administrative, te punes, ligjore, kontabel, mbi sistemin e taksave dhe ate fiskal. Shoqeria do te merret me menaxhimin dhe perpunimin e te dhenave te komanive, istituzione personave fizike si ato teknike, statistike, kontabel, fiskal, te punes se nenpunesve dhe jo vetem; Shoqeria mund te kyeje veprimtarite e pershkruara nepermjet professioniste te licenzuar per lendet te cilat jane competenze e tyre; Shoqeria mund te kryeje cdo lloj aktivitetin e asistentes dhe konsulentes per kerkimin dhe identifikimin e tregjeve te reja, menaxhimin e inovacionit, gjetjen e financimeve, gjetjen e puneve, agjenci dhe ndermjetesim ne favor te individeve, shoqerive dhe enteve publike apo private; Shoqeria mund te kryeje aktivitetin e asistentes dhe konsulentes mbi politikat, programet dhe mundesite e financimit lokal, kombetar, europian dhe nderkombetar ne favor te individeve, shoqerive dhe enteve publike apo private; Shoqeria mund te kryeje aktivitetin e manazimit dhe te drejtimit financiar, administrativ dhe organizativ te projekteve lokale, europiane dhe jo europiane te zhvillimit shoqeror dhe ekonomik, te bashkepunimit territorial, te kerkimit shkencor dhe teknologjik, te eksperimentimit teknik edhe ne ndihme te individeve, shoqerive dhe enteve publike apo private; Shoqeria mund te kryeje aktivitetin e asistentes dhe konsulentes per realizimin e porosive per kerkim dhe studim ne fushen sociale, ekonomike dhe shkencore ne favor te subjeteve te treta, publike apo private; Shoqeria mund te kryeje aktivitetin e formimit ne favor te individeve, shoqerive dhe enteve publike dhe private, drejtimin e formimit profesional, universitar dhe pas universitar, menaxherial dhe te specializuar ne sektore te ndryshem me interes ekonomik dhe social; Shoqeria mund te kryeje veprimtari ne fushen e botimeve, perhapjen e reklamave nepermjet transmetimeve radio televizive, pjesemarrjen ne panaire dhe organizimin e tyre; Shoqeria mund te kryeje aktivitetin tregetar te Import- Eksport, duke respektuar ligjet ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Laidi Kėrtusha 33.33
Denis Sciandra 33.33
Walter Cavrenghi 33.33
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Laidi Kėrtusha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Wa.L.D.CORPORATE
Wa.L.D.CORPORATE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!