Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
LU.GI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51410034S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: )Promovimin, organizimin dhe / ose menaxhimin e qendrave dhe komplekseve sportive, multifunksionale, fusha futbolli, tenis, basketboll, atletikė, pishina, palestra, qendra Fitness dhe Wellness; b)Promovimin e disiplinave sportive nė pėrgjithėsi, adresimin dhe drejtimin e tė rinjve pėr tė ushtruar aktivitetin sportiv profesional dhe amatorial dhe mirėqenies fizike, promovimin, organizimin dhe menaxhimin e qendrave te formimit sportiv dhe tė shkollave te nivelit te pare dhe te dyte me pėrmbajtje tė lartė tė mėsimdhėnies sportive akademitė e sportit nė pėrgjithėsi. Promovimin, organizimin dhe / ose menaxhimin e takimeve pėr zhvillimin e aktivitetit sportit, rekreative dhe edukues qė synon pėrfshirjen e tė rinjve dhe familjeve tė tyre. Promovimi dhe organizimi i kampeve verore; c)Keshillimi nė disiplinat sportive, shėndetėsore, tekniko shkencore, drejtuese, menaxhimit formativ, teknologjia informative, marketing, tė institucioneve, shoqerive dhe personave fizike; d)Menaxhimin e hoteleve, fjetoreve, bare, restorante dhe strukturave pritese dhe shperndarjen e ushqimeve dhe pijeve; e)Promovimin, organizimin dhe / ose menaxhimin e eventeve sportive, muzikore, kulturore, argėtuese rekreative pėr tė rinjtė, tė rriturit dhe tė moshuarit; f)Shoqeria mund tė kryejnė cfardo lloj aktiviteti te nderlidhur, e lidhur, e varur / ndihmese, dhe / ose pėr qėllim realizimin e aktiviteteve tė referuara nė paragrafėt e mėsipėrm; g)Menaxhimi dhe pėrpunimi i tė dhėnave teknike, statistikore,ekonomik etj; h)Shoqeria mund tė kryejnė cfardo lloj veprimtari tė asistences, keshillimit, te ndermjetsimit ne fushen e pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme, e cila nuk ėshtė e ndaluar me ligj, pėr arritjen e qėllimeve tė saj; i)Shoqeria mund tė kryejė aktivitete ne dhėnien e ndihmės dhe kėshillave pėr kėrkimin dhe identifikimin e tregjeve tė reja, menaxhimin e inovacionit, aksese ne finance, gjetja e menyrave per zhvillimin e biznesit, ndėrmjetėsimi nė favor tė individėve, bizneseve dhe enteve publike dhe private; j)Shoqeria mund tė kryejnė aktivitete tė ndėrmjetėsimit nė mėnyrė pėr tė promovuar dhe kujdesur, nepermjet nje mandati pa shperblim, raportin ndėrmjet njė atleti profesionist dhe nje shoqerie profesionale sportive, me qellim nenshkrimin e njė kontratė per te zvilluar aktivitet sportiv, apo mes dy shoqerive pėr pėrmbushjen e transferimit ose te dhenies se kontratės te njė atleti, neprmes nje Federate apo nga nje Federatė nė njė tjetėr. Pėr kėtė qėllim shoqeria ne rast se ekziston deetyrimi do te impenjohet te paiset me kualifikimet e nevojshme profesionale dhe regjistrimin eventual ne urdhrin perkates; k)Shoqeria mund tė kryejnė aktivitete tė ndėrmjetėsimit nė mėnyrė pėr tė kuruar, nė bazė tė njė detyre pa shperblim, nė lidhje me tė drejtat e imazhit tė njė atleti profesionist. Pėr kėtė qėllim shoqeria ne rast se ekziston detyrimi do te impenjohet te paiset me kualifikimet e nevojshme profesionale dhe regjistrimin eventual ne urdhrin perkates (kjo pjese gjithesesi eshte e perfshire ne paragrafin s te ketij neni); l)Shoqeria mund tė kryejnė aktivitetet e mbėshtetjes dhe kėshillimit pėr politikat, programet dhe mundėsitė e financimeve lokale, kombėtare, evropiane dhe ndėrkombėtare nė favor tė individėve, bizneseve dhe enteve publike dhe private m)Shoqeria mund tė kryejnė biznesin e menaxhimit financiar, administrative dhe organizative te projekteve lokale, europjane dhe joeuropjane te zhvillimit social dhe ekonomik, bashkėpunimit territorial, tė kėrkimit shkencor dhe teknologjik, testimi teknik edhe ndihmėn ndaj individėve, strukturave, bizneseve dhe enteve publike dhe private; n)Shoqeria mund tė kryejė aktivitet mbeshtetes pėr realizimin e puneve mbi studime kėrkimore nė fushen sociale, te sportit, ekonomik dhe shkencor nė favor tė palės sė tretė nxitese, publike ose private; o)Shoqeria mund tė kryejnė aktivitetet e trajnimit nė favor tė individėve, bizneseve dhe enteve publike dhe private, menazhimin e trajnimeve profesionale, universitare dhe pas universitare, tė menaxhimit dhe tė specializimit nė sektorė tė ndryshme tė interesit ekonomik dhe social; p)Shoqeria mund tė kryejė aktivitete botuese, te shperndarjes televizive dhe radio transmetimit si dhe aktivitet me karakter promovues, pjesėmarrja nė panaire, organizimin e tyre si dhe ne kerkimin e tregut; q)Shoqeria mund tė kryejė veprimtari tė import - eksport, nė pėrputhje me ligjin; r)Shoqeria mund tė kryejnė tė gjitha operacionet funksionale qe lidhen me marjen e financimeve prane institucioneve bankare dhe institucioneve tė kreditise nė pėrgjithėsi, tė aplikojnė pėr financime publike dhe private, te bėje tė gjitha veprimet tregtare, industriale te pasurive te paluajtshme, te cilat do tė konsiderohen te dobishme dhe te pėrshtatshme pėr arritjen e objektit te shoqerise, me kusht qė te lidhet nė mėnyrė funksionale per realizimin e qėllimit te saj; s)Nese nė klasifikimin e mesiperm do te ndeshen aktivitete tė mbrojtura me ligj pėr individėve tė paisur me kualifikime tė duhura ose tė autorizuar pėr veprimtari tė veēanta sipas dispozitave tė veēanta tė ligjit, shoqeria duhet tu drejtohet ne ēdo rast ketyre per ekzekutimin, te cilet do tė veprojė nėn pėrgjegjėsitė e tyre; t)Shoqeria pėr arritjen e objektit te saj mund tė punesoje dhe te ngarkoje agjenci, te jape komisione, pėrfaqėsime, me ose pa depozite, dhe prokura, te bleje, te pėrdore dhe te transferoje patenta dhe marka dhe cdo shpikje tjeter te aritura nga njeriu; u), v), w), sipas nenit 2 te statutit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giovanni Firera 30
Novella Ferrini 35
Luciano Moggi 35
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Giuliano Sala
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LU.GI
LU.GI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!