Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
White West
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51411001B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari te agjentit per transferim parash ne emer dhe per llogari te nje Subjekti Finaciar jo Banke.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilirjan Bardhollari 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Ilirjan Bardhollari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
White West
White West
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!