Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BESTIN PLAST & AP
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51411504J-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Prodhim i produkteve plastike. Import – eksport, tregti me shumicė dhe pakicė tė artikujve tė ndryshėm plastikė, industrialė, bujqėsorė, ushqimore, elektrike, elektronike, hidrosanitare, enė kuzhine profesionale dhe aksesorė tė tyre, etj. Import- eksport tė materialeve tė ndėrtimit, tė makinerive tė ndryshme pėr ndėrtim, punime tė ndryshme nė fushėn e ndėrtimit, rrugėve dhe objekte tė ndryshme tė fushės sė ndėrtimit. Transport mallrash brenda dhe jashtė vendit pėr vete dhe pėr tė tretė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Besim Sllamniku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BESTIN PLAST & AP
BESTIN PLAST & AP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!