Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
SHEQI IMPORT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51412016H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Importim, eksportim dhe tregtim me shumice dhe pakice te produkteve dhe artikujve te ndryshem ushqimore, produkte dhe nenprodukte mishi te paketuara dhe te parapaketuara, ne kushte ambjentale apo frigorferike, pijeve alkoolike dhe joalkoolike, cigareve, te mallrave te ndryshem industrial etj. Zhvillim te aktivitetit tregtar ne dyqane, lokale dhe markete. Veprimtari dhe sherbime te ndryshme publiciteti, reklamimi, promocioni, kerkime tregu, operacione te ndryshme komisionere.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Rejdi Sheqi 33.33
Nexhat Sheqi 33.33
Merita Sheqi 33.33
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Rejdi Sheqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SHEQI IMPORT
SHEQI IMPORT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!