Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
AF CREATIVE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51412021U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Krijim logosh, prodhim reklamash, Ideim, Konsulence marketingu, Organizim, pregatitje dhe promovim ngjarjesh si manifestime, panaire, kongrese, konferenca dhe spektakel; publikime te karakterit promocional te cdo lloj; kataloge e broshura, produkte multimediale perfshire faqe web dhe app; marketing online ; mirembajtje faqe social-network ; software (programe) te bazuara ne web ; administrim database (baze te dhenash); administrim te dhenash ; software (programe) per administrimin e burimeve njerezore, per administrim financiar; prodhim e shitje reklame (radio, televizion, gazeta, rrugore etj.); projektim e realizim audioviziv; sherbimi i transmetimi dhe transferimi i te dhenave numerike audio, video, data; regjistrimi dhe prodhim audiviziv; projekte grafike, krijim e administrim markash ; projektim e realizim fushatash komunikimi dhe promocioni per institucionet publike dhe private; formim profesional .
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arianit Filopati 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Arianit Filopati
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AF CREATIVE
AF CREATIVE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!