Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
TeleContact
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51412033U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi, mbeshtetja dhe operimi i sherbimeve telefonike. Importimi, tregtimi dhe mbeshtetja teknike e paisjeve telefonike dhe celulare dhe materialeve te telekomunikacionit.Prodhimi dhe perpunimi, promovimi dhe tregtimi i mallrave dhe sherbimeve telefonit, shtypit elektronik dhe te shkruar, operimi i sherbimeve informatike. Ofrimi i sherbimeve te trajnimit dhe konsultimi ne ceshtjet e telekomunikacionit. Furnizim sherbimesh dhe informacioni nepermjet telekomunikacionit. lmport-export tregtim i mallrave te ndryshem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kledi Frakulla 52
Elis Tego 24
Brian Buzi 24
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Kledi Frakulla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TeleContact
TeleContact
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!