Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Agjencia Mediatike Swart
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51412038O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhim-tregtim Video; Prodhim-tregtim Reklamash/Spote; Organizim eventesh; Krijimtari muzikore; Krijimtari tekstesh dhe te tjera qe lidhen me keto; Graphic Designer, photoshooting; Social Media Marketing;
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dorjan Gjoni 100
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Dorjan Gjoni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Agjencia Mediatike Swart
Agjencia Mediatike Swart
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!