Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ADSTECH
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51413001L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ofrim i sherbimeve te marketingut, reklamimit, etj. per aktivitetete te ndryshme tregtare. Shit/blerje te mallrave/sherbimeve te ndryshem me shumice dhe pakice. Import/Eksport mallrash te ndryshem si dhe tregtimi i tyre ne Shqiperi dhe/ose shtete te tjera. Mbulimi i funksionit si perfaqesues apo agjent i shoqerive te tjera ne sektorin marketingut, reklamim, burimeve njerezore apo ne sektore te tjere ne Republiken e Shqiperise; Mbulimi i rolit si shoqeri ndermjetesimi per aktivetet e eksporti dhe te importit ndermjet Shqiperise dhe shteteve te tjera sipas planeve te Shoqerise; Cdo dhe te gjithe informacioneve dhe sherbimet teknologjike te lidhura; Cdo dhe te gjithe sherbimet dhe/ose sherbimeve e konsulences ne lidhje me sektore te ndryshem. kryeje cdo transaksion lidhur me pasuri te luajtshme dhe te paluajtshme si edhe veprime tregtare, transaksione financiare, qira, hipoteke apo per knjimin e barreve te cilat mund telquhen te pershtatshme apo te nevojshme per permbushjen e objektit te Shoqerise, me kusht qe, keto aktivitete nuk do te shtrihen pertej kufijve te percaktuar me lart; bleje, ne menyre te drejtperdrejte apo jo te drejperdrejte, interesa ne shoqeri te tjera te cilat kane objekt te ngjashem me objektin e Shoqerise, ne Shqiperi apo jashte saj; kryeje aktivitete publikimi dhe reklamimi; editim, publikim, shperndarje dhe shitje e librave, revistave, fletepalosje dhe editorialeve etj ne sektore qe konsiderohen te arsyeshme nga shoqeria. kryeje cdo aktivitet tjeter qe mund te konsiderohet i pershtatshem dhe i nevojshem per permbushjen e objektit te aktivitetit te Shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Hysen Muja 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Hysen Muja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ADSTECH
ADSTECH
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!