Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
DENISI-TRANS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51413002T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e transportit te brendshem e te jashtem per udhetare e per mallra ne menyre tokesore.Import dhe eksport si dhe tregtim me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te automjeteve si dhe servise per te gjitha llojet e automjeteve.Tregtim me shumice dhe pakice si dhe importin dhe eksportin e artikujve te ndryshem industrial e ushqimor.Prodhimi dhe tregtimi I artikujve bujqesor, blektoral, frutikulture, olivi culture, perime drithera e tj, si dhe perpunimi i tyre industrial, import-eksportin e tyre. Tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve me shumice dhe me pakice, artikuj te ndryshem ushqimor, pajisje elektro shtepiake, elektrike, hidrosanitare, hidraulike, prodhime qeramike, konfeksione te ndryshme, prodhime kozmetike dhe estetike, bime medicionale dhe eterovajore, Tregetim te lendes drusore, bojrave te ndryshme plastike per mure e fasada, kimikate e lende te para per prodhimin e tyre. Hapje dhe shfrytezim hotelesh, bare, restorante, diskoteka, qendra pushimi dhe curative. Punime druri mobilje e orendi prodhime duroalumini dhe tregetimi I tyre. Importim dhe eksportim si dhe tregtim me shumice dhe pakice e artikujve te ndryshem industrial e ushqimor, pjese kembimi te paisjeve kompjueterike,elektro shtepiake, si lavatrice, frigorifer, televizore,aspiratore, kondicionere etj Prodhim materiale te ndryshme ndertimi si pllaka per shtrim e veshje te objekteve te ndertimit, banesave, tulla e tjegulla te llojeve te ndryshme. Investime dhe pjesemarje ne investime duke bashkepunuar me shoqeri te tjera vendase dhe te huaja ne fushat e industries, bujqesise, industries ushqimore transport si dhe ndertim te objekteve si te banesave shume kateshe , ura e kanalizime, dekore te fasadave e rikonstruksione te godinave te llojeve te ndryshme, etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Eduart Bala 70
Gėzim Mersini 30
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Eduart Bala
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DENISI-TRANS
DENISI-TRANS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!