Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
TIRANA FINANCIAL AUDITORS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51413005U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te kryeje aktivitetin e meposhtem: Kryerja e sherbimeve te auditimit (kontroll financiar, sherbime konsulence te bazuara ne ekspertiza kontabel; menaxhim i risqeve te informacionit; sherbime te kontrollit te menaxhimit); asistence kontabel; regjistrim te dhenash kontabel; konsulence ne fushen fiskale; sherbime te konsulences financiare; sherbime per transaksionet e blerjes dhe shitjes se kapitaleve; konsulence manaxheriale dhe organizative; rekrutim dhe trajnim professional si dhe sherbime te lidhura me to. Shoqeria mund te kryeje te gjitha aktivitetet qe do te konsiderohen te nevojshme per permbushjen e objektit te saj; shoqeria mund te kete pjesemarrje ne shoqeri te tjera me objekt te ngjashem; shoqeria mund te kryeje kontrollin (ekspertize kontabel) e shoqerive private apo publike si dhe te enteve te tjera ne perputhje me legjislacionin shqiptar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Taulant Asllani 51
Andon Kristo 49
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Taulant Asllani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TIRANA FINANCIAL AUDITORS
TIRANA FINANCIAL AUDITORS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!