Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
USAI INVESTMENT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51413011S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Investime ne ndertim dhe industri, investime ne turizem, energjetik, industrine minerale, ushqimore, agro perpunuese. Pjesemarrje ne investimet industriale dhe tregtare, si dhe ne aktivitete te ndryshme financiare, tregtare e industrial. Konsulence ne fushen e modes, organizim eventesh. Blerja, shitja, marrja/dhenia me qira e pasurive te paluajtshme. Marrja dhe/ose dhenia e huave si dhe vendosja e hipotekave, pengjeve, barrave siguruese per te siguruar huate e Shoqerise ose paleve te treta. Markehngu dhe shperndarja e prodhimeve te saj. Pjesemarrja ne shoqeri ekzistuese ose qe do te krijohen ne te ardhmen, me qellim krijimin e subjekteve ligjore, me qellime te njejta apo te ngjashme. Ne pergjithesi te gjitha aktivitetet industriale, tregtare, financiare, civile, te luajtshme ose te paluajtshme, qe mund te lidhen direkt ose indirekt me objektin e shoqerise ose me objekt te ngjashem ose te perafert. Perfaqesimin e shoqerive te ndryshme, shqiptare dhe te huaja, qe kane objekt te njejte apo te perafert me ate te kesaj shoqerie.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vincenzo Albino Usai 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Vincenzo Albino Usai
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
USAI INVESTMENT
USAI INVESTMENT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!