Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Passione Auto
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51413016M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport te pjeseve te kembimit te gjitha llojeve 2.Import-Eksport te te gjitha llojeve te autoveturave ,3.Import-Eksport i te gjitha llojeve te mallrave dhe te gjitha materialeve te tjera 4.Servis per riparimin e te gjitha llojeve te autoveturave.5.Shitje me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te autoveturave, te pjeseve te kembimit, te mallrave dhe materiale te tjera.6.Sherbime dhe riparime te ndryshme ne servis.7. Ngritje fabrike per prodhim dhe eksport peleti
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Maringlen Gjonaj 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Saida Gjonaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Passione Auto
Passione Auto
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!