Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
JOB PRODUCTION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51413503L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet prodhimi komunikues dhe reklamues ne cdo forme dhe aplikim , si tituj shembujsh, televiziv, kinematografik , audioviziv , redaktues , grafik, kerkimi teknologjik , multimedial ne mjetet e reklames , sherbim konsulence dhe organizim ne sektoret e menazhimit te sipermarrjes , te planifikimit dhe te marketingut , te imazhit dhe te reklames ne cdo forme , po aty perfshire realizimi e veprimeve publicitare , fushata promovuese , qofte ne Itali ashtu edhe jashte vendit, aktiviteti i animacionit te nismave me organizimin dhe menaxhimit te sherbimeve keto per qellime te bujqesise industrise tragetise dhe turizmit, shoqeria mund te promovoje te porosise te drejtoje, te organizoje dhe te realizoje kongrese ngjarje evenimente konferenca performanca, inagurime dhe te gjitha aktivitetet te lidhura me to, perfshire mnenaxhimin e pikave te restorantit dhe administratimin e pijeve dhe te ushqimeve. Ideimi, programi , vleresimi dhe tregtia e veprave te inteligjences dhe te drejtave te autorit, menaxhimi e shfrytezimit te tyre ne cdo forme dhe ne cdo pjese te botes. Ne lidhje me objektin tregtar shoqeria mund te ushtroje cdo aktivitet tregtar, edhe nepermjet organizimit te rrjetave ne franchising , industriale , financiare , te pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme , dhe te permbushe pa asnje kufizim , te gjithe ate qe nevojitet dhe perdoret ne favor per kryerjen e te njejtit qellim , ne lidhje me normat eventuale te posaēme kombetare dhe komunitare per secilin sektor operativ te aktivizuar.Ajo dote mund gjithashtu te marre persiper interesat , kuotat dhe pjesmarrjet edhe aksionare ne shoqeri te tjera , shoqata te perkohshme te ndermarrjeve , organizata ne pjesmarrje , ndermarrje ne cdo forme sociale , qe kane qellime te aferta dhe analoge apo qe kane lidhje po me te njejten , qofte ne menyre direkte ashtu edhe ne menyre jo direkte, ne kufijte e lejuara nga ligjet kombetare dhe komunitere. Shoqeria mund te jape garanci personale apo reale edhe ne favor te te treteve, ajo gjithashtu te permbushe te gjitha veprimet e pasurive te paluajtshme dhe te luajtshme . Qiradhenie dhe shit- blerje te mjeteve detare me vela dhe me motor.Qiradhenie dhe shit - blerje Call Center per sherbime fitimi te kienteve per shoqeri te huaja dhe lokale .Qiradhenie, shit blerje dhe ndertim pasuri te paluajtshme
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Luigi Pelazza 95
Elvisa Shamija 5
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Luigi Pelazza
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
JOB PRODUCTION
JOB PRODUCTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!