Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
RIMI Business
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51416002L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ndermjetesimi ne transaksionin e blerjes dhe dhenien me qira te pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme. Sherbime turizmi dhe organizimin e tureve ne te gjithe vendin. Menaxhimi i pronave dhe sherbimeve te qirase financiare. Ofrimi i sherbimeve ne sportet e ujit. Import - Eksport i mallrave te ndryshme te lejueshme nga ligji. Fast -food dhe restorant. Shitje dhe dhenie me qira e mallrave industrial e atyre tekstil
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ridvan Sadiki 50
Michal Bozon 50
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Ridvan Sadiki
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RIMI Business
RIMI Business
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!