Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ETABETA MARKETING SOLUTION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51416005M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregti import - eksport; aktivitete sherbimi te lidhura me teknologjine informatike, realizim mirembajtjeje dhe hosting i website-e, pozicionimi i website-\e mbi motoret e kerkimit; sherbime email; realizim dhe mirembajtje te platformave te e-commerce; prodhim dhe furnizim me software dhe konsulence informatike; aktivitete te bazave te te dhenave; furnizimi te treteve ne cdo lloj menyre me te dhena nga nga bazat e te dhenave, perfshire directory, mailing list dhe informacione te tjera on line, cdo gje duke respektuar legjislacionin per privacy; realizimin e portaleve web; te gjitha aktivitetet te lidhura me informatiken perfshire edhe krijimin grafik; aktivitet tregtimi, edhe pgr llogari te te treteve ose nepermjet kontratave mediante kontratave te agjencive per materiale elektronike dhe teknologjike dhe te te mirave dhe sherbimeve te lidhura me aktivitetet e siper permendura; aktivitete promovimi publicitar ne cdo forme dhe lloj perfshire aktivitetet e marketing-ut te prodhimeve dhe sherbimeve te paraqitura me siper; aktivitete call center, kerkim tregu dhe konsulenca. Shoqeria mund te kryeje, gjithashtu, ne limitet e lejuara nga legjslacioni ne fuqi, te gjitha veprimet tregtare, me letra me vlere, me pasurite e paluajtshme, financiare dhe industriale te konsideruara te nevojshme pse te domosdoshme per permbushjen e qellimit te korporates dhe do te mund te marre interesa dhe pjesemarrje, jo me qellim vendosjen, ne korporata ose shoqeri te tjera qe kane qellime te njejta, te ngjashme ose plotesuese. Shoqeria mundet, ne fund, t'i drejtohet cdo forme financimi me entet publike, institutet e kreditit, bankat, shoqerite dhe privatet, duke lejuar garancite e duhura reale dhe personale.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giuseppe Mancino 70
Amarilda Ēaushi 30
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Giuseppe Mancino
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ETABETA MARKETING SOLUTION
ETABETA MARKETING SOLUTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!