Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Frigo Beair Technology
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51416006U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ndertimi, Projektimi dhe Administrimi i impianteve Industriale, Frigoriferike per prodhimin dhe perpunimin e produkteve te ndryshme ushqimore, bujqesore, industriale dhe civile, si dhe Platforma te medha konservimi supermarkete dhe frigorifere industriale. Ndertimi dhe Projektimi i Impianteve Kondicionimi - Aspirimi, Sisteme Ngrohje - Ftohje Hidrosanitare, Sisteme kundra Zjarrit etj, si dhe Import- Eksport te makinerive dhe pajisjeve per te gjitha te siperpermenduara. Importi i pajisjeve dhe makinerive per dhoma frigoriferike dhe te ajrit te kondicionuar, si edhe ndertimi apo pershtatja e impianteve ne fushen e kondicionimit dhe te mbrojtjes nga zjarri. Eksport - Import te prodhimeve shqiptare me shumice dhe dhe / ose pakice ne territorin Shqiptar dhe jashte tij i te gjitha prodhimeve shqiptare ose jo, konform Hgjit ne fuqi. Blerja dhe marrja - dhenia me qera e ndertesave dhe e terreneve per ndertime civile e industriale. Marrja pjese me interesa ne ndermarrje e shoqeri shqiptare dhe te huaja, qe kane objekte te peraferta ose te lidhura me te
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arjan Radheshi 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Erold Kaciqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Frigo Beair Technology
Frigo Beair Technology
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!