Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
OZONE ELECTRONICS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51416019F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import -Eksport, shitje me shumice dhe pakice, prodhim dhe tregtim te mallrave apo materialeve te ndryshme, importim dhe eksportim e lendeve te para apo gjysem te gatshme. Blerje, shitje, shkembim. Bar-Restorant. Per realizimin e objektit dhe qellimit te saj shoqeria mund te zhvilloje cdo lloj akliviteti industrial tregtar, prodhimi apo keshillimi te konsidemara te dobishme dhe te nevojshme per qellimet e shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ana Ndoj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Bernard Ndoj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
OZONE ELECTRONICS
OZONE ELECTRONICS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!