Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
AMR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51416504L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transport kombetar dhe nderkombetar i mallrave dhe produkteve te ndryshme ushqimore, industriale, materialeve te ndertimit. Tregti me pakice te vajrave lubrifikante e karburanteve. Import-eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice te te gjitha tipeve te mallrave te ndryshme industriale, ushqimore, bujqesore, blektorale, te materialeve te ndertimit, te makinerive te ndryshme, pjeseve te kembimit per to, dhe gjithēka tjeter, qe eshte e lejueshme per keto lloj shoqerie. Sherbimi, riparimi i automjeteve, makinerive te renda dhe pajisjeve industriale, brenda dhe jashte vendit, parkimi, transport te mallrave dhe te pasagjereve, agjensi turistike dhe transporti turistik, biletari. Shitblerje te pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme, bar, restorant, hoteleri dhe turizem. Ndertim dhe konstruksion i objekteve civile, turistike, shendetesore, kulturore, sportive, te infrastruktures, rrugore, urave, veprave te artit, te veprave te kullimit dhe ujitjes, ujesjellsave , kanalizimeve, sherbimeve komunale. Demolucioni i automjeve, targa prove, lavazh.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fadil Balla 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Fadil Balla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AMR
AMR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!