Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ART&HOUSE GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51417013I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen imobiliare,tregtare dhe te sherbimeve,ne vaēanti konsulence dhe prodhimi i sherbimeve informatike,botuese dhe per femijet,konsulence, shitblerje dhe ndermjetesim per pasuri te paluajtshme,sherbime arredimi dhe mobilerie,libra,projekte e dizajne,vepra arti dhe dekorative,tekstile,piktura,skulptura dhe grafika.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Maurizio Orefice 95
Liliana Dematteis 5
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Maurizio Orefice
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ART&HOUSE GROUP
ART&HOUSE GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!