Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
VeraMente
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51417016J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import, eksport, prodhim, tregtim me pakice dhe shumice te produkteve ushqimore, dietike, te cdo lloj suplementi ushqimor dhe te ushqimeve te cdo lloji. Import, eksport dhe tregti te cdo lloj materiali shkrimor informativ, programues dhe makinerive per perpunimin e produkteve ushqimore. Perfaqesimin ne pergjithesi te firmave tregtare e industriale te huaja. Ofrimin e cfaredo lloj sherbimi konsulent lidhur me ushqimin dhe jetesen e shendetshme, etiken gastronomike, zhvillimin dhe shperndarjen e programeve dietike, produkteve higjienike dhe produkteve kozmetike natyrale. Organizim te konferencave, takimeve apo cdo lloj aktiviteti informues dhe shkencor, si dhe ofrimin e sherbimeve te ngjashme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vera Malaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Vera Malaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VeraMente
VeraMente
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!