Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ACDM - Advanced Cartographic Data Management
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51417021A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 140,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: .1. Projektimin dhe realizimin e Sistemeve Informative Territoriale. 4.2. Studimi dhe prodhimi i kartografive tematike, si dhe hetimet relative dhe krijimi i bazave te te dhenave qe kane te bejne me fushat: gjeo-morfologjike, hidrologjike, bujqėsisė, pylltarisė dhe mjedisit, planifikimin urban, kadastrale, rrjeteve teknologjike, rrjetet e transportit, natyrore, topografike. 4.3 Pėrpunimi i tė dhėnave, pėrpunimi statistikor. 4.4 Zhvillimi i sistemeve dhe metodave pėr kontrollin e cilėsisė. 4.5 Zhvillimi i softuerit aplikativ si te natyres kartografike ashtu dhe menaxheriale. 4.6 Implementimi dhe menaxhimi direkt ose pėr tė tretėt, per qendrat e pėrpunimit, web farm. 4.7 Shpėrndarja e tė dhėnave dhe shėrbimeve online. 4.8 Consulting, dizajn dhe programimi pėr zhvillimin e softuereve tė pėrgjithshme, web aplikacione tė bazuara dhe mobil. 4.9 Consulting, projektimin dhe zhvillimin e faqeve te internetit, Portale web dhe web design; 4.10 Asistence per organizimin, komunikimin ne marketing dhe strategjine e zhvillimit tė produkteve, aplikacionet dhe informacione qė lidhen me territorin dhe statistikat. 4.11 ndėrmjetėsimi, pėrfaqėsim, si dhe tė gjitha studimet dhe analizat e tregut, pėr tė gjitha kompanitė qė e kėrkojnė kėtė, apo me tė cilėt ju tė hyjė nė marrėveshje. 4.12 Organizim i ekspozitave, ngjarjet dhe takimet e llojeve tė ndryshme. 4.13 nė pėrgjithėsi tė gjitha operacionet tregtare, financiare, letrave me vlerė dhe tė pasurive tė patundshme qė mund tė jetė i lidhur me qėllimin e objektit te shoqerise ose tė cilat mund tė lehtėsojė zhvillimin dhe zgjerimin. 4.14 Pjesėmarrja nė iniciativat bashkėpunuese kombėtare, evropiane, ndėrkombėtare dhe tė gjitha llojet e thirrjeve nė komunikim nė lidhje me tė gjitha aktivitetet e mėsipėrme, 4.15 Bashkepunimin ne ceshtje te ndryshme biznesi, per llogari te tij apo per llogari te te treteve ne territorin shqiptar dhe ne vendet e Ballkanit, me promovimin, shperndarjen, komercializimin dhe shitje te produkteve dhe te aktiviteteve te shoqerive italiane, europiane dhe nderkombetare. Shoqeria mund tė kryejė cdo lloj veprimesh dhe operacionesh te nevojshem per mbarevajtjen e qellimeve te shoqerise, perfshire ekzekutimin e dhenies se garancise, hipoteka, dhe cfaredolloj garancie personale dhe reale te te treteve perfshire institucione bankare dhe financiare, krijimin e financimeve te perbashketa pasive edhe me garanci reale, marrjen ne pergjegjesi direkte apo indirekte te pjesmarrjeve ne shoqeri te tjera kapitale duke patur nje objekt analog, me qellim kompletimi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Paolo Antonino Cambieri 30
Giorgio Frigerio 70
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Paolo Antonino Cambieri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ACDM - Advanced Cartographic Data Management
ACDM - Advanced Cartographic Data Management
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!