Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
appa
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51417026Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport mallra, tregti me shumice e pakice te mallrave e artikujve te ndryshem industriale dhe ushqimore, elektroshtepiake, pajisje dhe pjese kembimi te automjeteve. Ne fushen e ndertimit per kategorite e specifikuara te punimeve nga kategoria e pare e deri 10/A ku perfshihen: Ndertime civile industriale turistike, ndertim rrugesh nga kategoria I-V, veshje me asfaltobeton, ndertime e vepra arti, rrugore e hekurudhore, punime mbrojtese te sistemit hidroteknik.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Iris Agolli 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Iris Agolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
appa
appa
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!