Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
2 AM group
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51417027B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport me shumice dhe pakice, tregtim te artikujve te ndryshem industriale, ushqimore, pije te ndryshme, Bar-Kafe etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ardian Margjini 50
Agim Bufi 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ardian Margjini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
2 AM group
2 AM group
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!