Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
SAFIDO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51417501P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi, perpunimi me pakice dhe shumice i kepuceve, dhe te cdo komponenti te saj, nga prerja e lekures, qepja e pjeses se siperme, deri ne montimin e kepuces se perfunduar, prodhimin dhe perpunimin e shollave dhe cdo komponent tjeter qe ka lidhje me kepucet; Projektimin, konsultimin dhe realizimin e modeleve te kepuceve; Ndermjetesim ne shitjen e kepuceve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Donato Sabato 25
Flavieta Bala 50
Antonio Sabato 25
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Oltion Kazaferi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SAFIDO
SAFIDO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!