Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PUBLICATION DISTRIBUZIONE ALB
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51417503I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Kompozimin e arteve grafike, shtypshkronje, tregtimin me shumice e pakice. Import-eksport, te te gjitha llojeve te produkteve qe kane te bejne me artet grafike, shtypshkronjat, produkte kimike, produkte ngjitese per leter. Import-eksport ,depozitim te produkteve te ndryshme, leter, dhe nenprodukte, produkte per printim. Perzierje bojrash per stampim, tregtim bojrash. Tregtimin e automjeve , dhenien me qira te automjeteve. Qiradhenie dhe shit-blerje call-center per sherbime fitimi te klienteve per shoqeri te huaja dhe lokale. Qiradhenie, shit-blerje dhe ndertim pasuri te paluajtshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
RICCARDO MARIO NAVONE 30
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: RICCARDO MARIO NAVONE
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PUBLICATION DISTRIBUZIONE ALB
PUBLICATION DISTRIBUZIONE ALB
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!