Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ONE CHOICE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51418002V-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Te ofroje te gjitha sherbimet ne lidhje me "Call Center" dhe "Contact Center", ofrues sherbime interneti, perfshire por pa u kufizuar ne procesimin e te dhenave per shoqerite dhe/ose entitet publike, ndermjetesimit tregtare dhe te biznesit, marketing ne fushat e telematics dhe sherbimeve telefonike, trajnim te brendshem ose te jashtem dhe edukim profesional, aktivitete te tjera te lidhura ose te ngjashme me ato te treguara me siper dhe cdo aktivitet tjeter i konsideruar i nevojshem dhe i vlefshem per realizimin e qellimit te shoqerise. Te tregtoje te gjitha llojet e pajisjeve, pjeseve te kembimit si dhe te cdo tjeter mjeti i nevojshem per ushtrimin e sherbimeve te mesiperme. Te ofroje sherbime keshilluese biznesi dhe menaxhimi per shoqerite e tjera si kerkime tregu, sherbime profesionale, teknike dhe shkencore si edhe sherbime te tjera keshilluese. Te bleje, te shfrytezoje per arsye tregtare dhe te shese pronesine mbi te drejtat intelektuale dhe /ose industriale, perfshire know-how, pavaresisht nese jane apo jo te patentuara. Te jape dhe te marre hua parash, ne vecanti por pa u kufizuar ne hua kundrejt korporatave dhe shoqerive tregtare te cilat jane filiale dhe/ose te lidhura me shoqerine ose ne te cilat shoqeria ka ndonje interes, si dhe te terheq ose te mundesoje terheqjen e huave te parave. Te hyje ne marreveshje ndermjet te cilave shoqeria zotohet si garant ose si debitor i perbashket me te tjere, ose te ofroje garanci ose te deklaroje veten bashkerisht ose vecmas pergjegjes se bashku ose per te tjeret, ne veganti por pa u kufizuar ne te mire te korporatave dhe shoqerive tregtare. Te marre pjese ne aktivitete industriale, financiare dhe tregtare. Bar-bufe, Restorant. Import-eksport, shperndarja dhe tregetimi me shumice e pakice i te gjithe artikujve, mallrave dhe lendeve te para te te gjitha llojeve qe nuk ndalohen nga legjislacioni shqiptar dhe ai nderkombetar
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Norbeto Tare
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ONE CHOICE
ONE CHOICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!