Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ALBAWINGS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51418010M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 14,029,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Ushtrimi I aktivitetit te linjave ajrore per transportin e personave, te mallrave dhe postes, jo vetem ne udhetime te linjes por edhe me udhetime jo te linjes(charter).Blerjen shitjen , dhenien me qira dhe zhvillimin e pasurive te paluajtshme, veprime logjistike si dhe ēdo aktivitet tregtar te lidhur me to;themelimin e sipermarrjeve te perbashketa ose ortakerive me pale te treta; shit-blerjen e kuotave dhe aksioneve ne shoqeri te tjera;marrjen edhe dhenien e e huave; vendosjen e hipotekave, pengjeve ose garancive te tjera; ēdo aktivitet tjeter te lejuar nga legjislacioni shqiptar
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dhimiter Tola 10
Open Sky B.V. 49
Gentjan Kole 41
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Dhimiter Tola
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBAWINGS
ALBAWINGS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!