Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
A.A.D ITALBA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51418011U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport tregti me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem ushqimore, miell dhe nenprodukte te tij, pajisje per perpunimin dhe pergatitjen e miellit , fabrike mielli etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Agron Xhelili 33
Andrea Adduci 33
Domenico Antonio Golia 34
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Agron Xhelili
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.A.D ITALBA
A.A.D ITALBA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!