Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ERIONI IMPORT - EKSPORT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51418013N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Turizem dhe sherbime turizmi, hoteleri, import-eksport, ndertim porte jahtesh, perdorim dhe dhenie me qira, ndertim vendesh dhe objektesh pushimi, sherbime ne ndertim-projektim, ndertim kantiere anijesh, imobiliare, prona me qira, ndertim objektesh industrial, prodhim dhe projektim kallepesh metali per alumin dhe plastik, import dhe tregtim makinerishė dhe pjese te ndryshme kembimi, veprimtari ekonomike ne fushen e perpunimit aktiv, import – eksport dhe tregtim ushqimore me shumice, konfeksione, mbledhje mbeturinash, menaxhim mbeturinash, prodhim dhe rekuperim energjie, ndertim dhe perdorim kanalizimesh e ujrash.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Florenc Hoxholli 28
Viktor Kaēorri 25
Alfred Lleshaj 33
Giani Lleshaj 14
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Florenc Hoxholli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ERIONI IMPORT - EKSPORT
ERIONI IMPORT - EKSPORT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!