Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
OLSAEG
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51418017A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 17,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import -Eksport, tregeti, me shumice e pakice te mallrave te ndryshem, ushqimore, blektorale, bujqesore, industriale, elektroshtepiake, te lendes drusore, si dhe ēdo lloj malli te lejuar nga legjislacioni shqiptar ne fuqi per kete lloj shoqerie. Projektim, zbatim, ndertim, shfrytezim, pergatitja dhe tregetim i bazes ushqimore te te gjitha llojeve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shpėtim Shehaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Shpėtim Shehaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
OLSAEG
OLSAEG
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!